27 Aralık 2015 Pazar

2015'i bitirirken

2015 benim için önceki yıllardan farksız olarak sıkıntılı, çok fazla çalıştığım, sosyal hayatımı her zamanki gibi ikinci plana attığım bir yıl olarak başladı. Kış mevsiminde çözdüğüm müzmin askerlik sorunumla birlikte birazcık açıldım, bahar aylarında maddi açıdan birazcık rahatladım, yaza geldiğimde, şu anda yatağımda mışıl mışıl uyumakta olan ve bu blogda kendisine bol bol yer vermeyi düşündüğüm kediciğim Kısmet ile karşılaştım. Hayatımı asıl değiştiren ise yıllardır özlemini çektiğim "o" kişi ile tanışmam oldu. Çok sevmek ve çok sevilmek, keyif alınan şeyleri birlikte yapabilmek, birlikte gülebildiğin kadar ağlayabilmek, burada yazı üstüne yazıya sebep olacak bir sürü anıyı birlikte biriktirebilmek kendisini bu blogla tanıştırırken kullanabileceğim ifadelerden yalnızca birkaçı. Temmuz ayından beri sayesinde tavan yapan sosyal aktivitelerime ve birlikte gezdiğimiz & gördüğümüz yerlere bu yazıda yer vermeyi düşünürken an itibariyle içeriğin fazlalılığı nedeniyle "Almanak 2015" tarzı bir yazıyı hakettiğini farkediyorum ve planımı bu yönde değiştiriyorum.

Adet yerini bulsun diyerekten 2016'dan beklentilerim; artık nihayet keyif alacağım bir iş, daha çok kitap, daha çok film, daha çok tiyatro, daha çok oyun, daha çok müze & sergi, daha çok gezi, daha çok fotograf, daha çok sevgi.

Tüm sevdiklerime mutlu yıllar!

1 yorum:

Günün Notları dedi ki...

Merhaba blog, ben yazıda bahsedilen "o" kişi. Zamanla benden o kadar bahsedecek ki yakından tanıyacaksın beni. Yakında tekrar görüşmek üzere!